2

Ponieważ ten blog działa od niedawna, nie miałam okazji się pochwalić moim szczęściem.

Kolejny raz jestem w ciąży. Kolejny mój maluszek przyjdzie na świat w okolicy 14 lipca – taki mam termin. Teraz jestem w 20 tygodniu i coraz częściej czuję mojego maluszka. Jeszcze niewiem czy to chłopiec, czy dziewczynka, ale jestem pełna szczęścia że moja gromadka się powiększy.

A tak wyglądam teraz.

Karolcia i brzuszek
tak wyglądam teraz

Internet to genialna rzecz. Coraz bardziej się do niego przekonuję, pomimo że nigdy nie byłam jakąś fanką nowych technologii.

Wiele już przeczytałam na temat ciąży, małych dzieci i różnych z tym związanych spraw. Wiele nauk wyniosłam ze szkoły dla położnych, z kursu laktacyjnego, od bardziej doświadczonych i uczonych koleżanek i kolegów z Instytutu Matki i Dziecka w którym pracuję. Nie mogę jednak zatrzymać się w poszerzaniu mojej wiedzy. Ciągle staram się dowiadywać nowych rzeczy i poznawać różne poglądy na te sprawy. Właśnie dzięki internetowi jest to łatwiejsze dla mnie.

Jako przyszła mama zaczęłam poszukiwać informacji dotyczących ciąży, trafiłam na bardzo ciekawą stronę mamazone.pl. Znajduje się na niej kalendarz ciąży. Bardzo ciekawie opisują tam ciążę tydzień po tygodniu. Zamieszczają dobrej jakości animację z profesjonalną lektorką. Z wpisu o 20 tygodniu ciąży dowiedziałam się, że mój maluszek jest teraz jak duża gruszka:)


komentarze 2 do wpisu “Moja ciąża”

 1. Mera

  Gratuluję !!!! :)

 2. Gallonka

  Tutaj też masz fajną stronkę http://www.niulife.pl
  a tak poza tym, patrząc na Twoje zdjęcie, stwierdzam,
  że wyglądasz kwitnąco :)


Trackbacki/Pingbacki

 • Sygnał Trackback

  Zostaw komentarz